20 Şubat, 2018, Salı
Anasayfa / H. Upmann / H. Upmann No.2 Reserva Cosecha 2010

H. Upmann No.2 Reserva Cosecha 2010

  • +105
  • -0
  • 105 ratings
105 ratingsX
Like! Dislike!
100% 0%

Uzun zamandır küba içicileri tarafıdan beklenen bir üründü ve artık piyasaya sunuldu. Habanos S.A’nın beşinci Reserva ürünü H. Upmann No.2 Reserva Codecha 2010. Siyah Lake özel tasarım kutu içerisinde dünya çapında toplam 5000 kutu olarak üretilen bu ürün 52 yüzük kalınlığına ve 15,6 cm uzunluğa sahiptir. Kutu içerisinde enfes 20 adet piramides vitolaya sahip ürün bulunmaktadır. Vuelta Abajo bölgesinde 2010 yılı hasatından elde edilen tütün yaprakları 3 yıl boyunca dikkatlice yıllandırılmıştır
Reserva ürünler bilindiği üzere çift bantlı şekilde üretilmektedir. Yani ürün üzerinde hem ürün marka bandı ve reserva logolu ayrı bir band bulunmaktadır.

Reserva ürünler çok sınırlı sayıda üretildiği için çok kısa zaman içerisinde tükenmektedirler. Bundan dolayı bu ürünlere en uygun fiyatlı şekilde ulaşmak için yapmanız gereken en iyi şey ilk çıktığı zamanda satın almaktadır. Eğer “beklesin biraz daha kesin fiyatı düşer” diye bir mantık içerisinde olursanız bilin ki dünya pazarı bizim yerel mahalle pazarı gibi değildir geç vakitte ürün almak istediğinde fiyat düşürsünler:) Bu ürünler bekledikçe değerlenir. Örnek olarak ben bu ürünü 975 USD’ye satın almıştım. Emin olun ki bu ürün bir ay içerisinde fiyatı 1.200-1.300 USD’ye kadar çıkacaktır ve daha sonraki zamanlarda ise çok daha pahalıya satılacaktır.

H. Upmann No.2 Reserva, bitkisel lezzetlere sahiptir ve bu muhteşem ürünü tatma gibi bir imkanınız olursa emin olun yanılmayacaksınız.
Herkese keyifli içimler…

#Habanos Reserva Serisi#
Vitola: Pirámides
Popüler Vitola: Torpedo
Yüzük Kalınlığı: 52
Uzunluk: 156 mm
Çap: 20.64 mm
Ağırlık: 14.26 gr.
Sertlik: Orta
Paketleme Şekli: 25’li Siyah Lake Kutu
Kutu Kodu: LUB JUN 15
Orijin: Küba
Sarım: El Sarımı
Piyasaya Sunum Tarihi: 2014
Üretim: 5,000 kutu
Durum: Mevcut
H_Upmann


Tat: Bitkisel tatlar
İçim Süresi: 45 dk – 60 dk

TAVSİYE EDİLEN FİYAT ARALIGI:
20’li Siyah Lake Kutu Kutu
  • En Düşük: 900,00 USD
  • En Yüksek: 1.300,00 USD
ORJİNAL ÜRÜN SATAN ONLİNE SATIŞ SİTELERİ
Buradan Ulaşabilirsiniz
Belirtilen firmalar birebir ürün alınmış, denemiş ve orjinalliği kanıtlanmış olan firmalardır…
Firmalar hakkında daha detaylı bilgi için…⇒
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ
“Yazıyı beğenip beğenmediğinizi hemen sağ alttaki BUTONU’nu kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir”
Uzun zamandır küba içicileri tarafıdan beklenen bir üründü ve artık piyasaya sunuldu. Habanos S.A'nın beşinci Reserva ürünü H. Upmann No.2 Reserva Codecha 2010. Siyah Lake özel tasarım kutu içerisinde dünya çapında toplam 5000 kutu olarak üretilen bu ürün 52 yüzük kalınlığına ve 15,6 cm uzunluğa sahiptir. Kutu içerisinde enfes 20 adet piramides vitolaya sahip ürün bulunmaktadır. Vuelta Abajo bölgesinde 2010 yılı hasatından elde edilen tütün yaprakları 3 yıl boyunca dikkatlice yıllandırılmıştır Reserva ürünler bilindiği üzere çift bantlı şekilde üretilmektedir. Yani ürün üzerinde hem ürün marka bandı ve reserva logolu ayrı bir band bulunmaktadır. Reserva ürünler çok sınırlı sayıda üretildiği için…

PUANLAMA & SONUÇ

Görünüm - 10
Gövde - 10
Tat - 10
Fiyat - 10

10

MÜTHİŞ

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: 3.58 ( 3 votes)

Şu da ilgini çekebilir

H. Upmann Magnum 48 Edición Limitada 2009

+0 -0 0 ratings 0 ratingsX Like! Dislike! 0% 0%   Genel Bilgi: H. Upmann Magnum …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir