24 Şubat, 2018, Cumartesi
Anasayfa / Online Satış Siteleri / Herzog-am-hafen (Zigarren Herzog)

Herzog-am-hafen (Zigarren Herzog)

  • +2
  • -0
  • 2 ratings
2 ratingsX
Like! Dislike!
100% 0%
WebSite: www.herzog-am-hafen.de
Firma İsmi: Zigarren Herzog am Hafen GmbH
Yerel Telefon No: +4930-29047015
Fax No: +4930-29047019
Adres: Stralauer Allee 9 10245 Berlin – ALMANYA

GENEL BİLGİ:
Herzog-am-hafen.de Küba ve diğer puro markalarının satıldığı Almanya’nın en bilinen firmalarından birisidir. Almanyada bulunan şirket ürünlerini HABANOS S.A’nın bölgesel distribütörü olan FIFTH AVENUE PRODUCTS TRADING, G.M.B.H.’ dan temin etmektedir. Hem internet üzerinden hem de direk olarak satış ofisinden ürünlerinizi satın alabileceğiniz yetkli bir satış mağazası. Ödemeler Kredi Kartıyla yapılmaktadır.

*** Firma Almanya’da kurulu resmi bir firma olduğu için fiyatlarda %21 KDV bulunmaktadır.
*** 7-14 işgünü içerisinde ürüner Türkiye’ye ulaşmaktadır.
*** Ürünlerin %100 teslim garantisi hiçbir firmada olmadığı gibi bu firmada da bulunmamaktadır.

FİYAT:
Almanya’daki resmi mağazalarda olduğu gibi fiyatlar diğer ülkelerdeki online sitelere göre biraz daha yüsektir. Bunun tabii ki belli sebepleri bulunmaktadır. Yetkili satış ofisi, kira v.b faktörler fiyatları arttırmaktadır. Tüm bunlara rağmen bazı ürünler diğer online satış siteleriyle aynıdır. Fiyatlar %26 Gümrük Vergisi, Özel Tüketim Vergisi ve %19 KDV dahil fiyatlardır.
Konuyla alakalı Duty Free mi Resmi Mağaza mı! yazımızı okumayı unutmayınız.

FİRMANIN + YÖNLERİ

  • Ürün yelpazesinin çok geniş olması,
  • Ürünlerinin %100 orjinal olması,
  • Güvenli alışveriş yapılabilmesi,
FİRMANIN – YÖNLERİ
  • Gümrükte takılan ürünlerin kendilerine ulaşması ve para iadenizi 45 gün sonra yapmaları,
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ
La Casa Del Habano Hamburg ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yazabilirsiniz. Lakin firmalara karşı önyargılı yorumların önüne geçebilmek için yorumlar kanıtlanmadığı sürece burada yayınlanmayacaktır. Nedeni ise ne yazık ki bizim Türk insanı “Çamur at izi kalsın” mantığını çok sevmektedir. Olmayan şeyleri olmuş gibi gösterip diğer okuyucuları yanlış yönlendirmek isterler.
Eğer La Casa Del Habano Hamburg üzerinden bir siparişiniz olduysa ve yorumunuz negatif ise bize sipariş numaranızı iletin. Biz de La Casa Del Habano Hamburg firmasına bunu iletelim ve kendilerinden gelen yanıtı size bildirelim. Haklı iseniz yorumunuzu burada paylaşalım.
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ
“Yazıyı beğenip beğenmediğinizi hemen sağ alttaki BUTONU’nu kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir”
GENEL BİLGİ: Herzog-am-hafen.de Küba ve diğer puro markalarının satıldığı Almanya’nın en bilinen firmalarından birisidir. Almanyada bulunan şirket ürünlerini HABANOS S.A’nın bölgesel distribütörü olan FIFTH AVENUE PRODUCTS TRADING, G.M.B.H.’ dan temin etmektedir. Hem internet üzerinden hem de direk olarak satış ofisinden ürünlerinizi satın alabileceğiniz yetkli bir satış mağazası. Ödemeler Kredi Kartıyla yapılmaktadır. *** Firma Almanya’da kurulu resmi bir firma olduğu için fiyatlarda %21 KDV bulunmaktadır. *** 7-14 işgünü içerisinde ürüner Türkiye'ye ulaşmaktadır. *** Ürünlerin %100 teslim garantisi hiçbir firmada olmadığı gibi bu firmada da bulunmamaktadır. FİYAT: Almanya'daki resmi mağazalarda olduğu gibi fiyatlar diğer ülkelerdeki online sitelere göre biraz daha yüsektir. Bunun tabii…

FİRMA İNCELEMESİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - 10
ÜRÜN ORJİNALLİĞİ - 10
FİYAT - 8

9.3

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: 4.45 ( 1 votes)

Şu da ilgini çekebilir

The Cigar (Le Cigare)

+4 -1 5 ratings 5 ratingsX Like! Dislike! 80% 20% GENEL BİLGİ: TheCigar.com Küba ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir