19 Mart, 2018, Pazartesi
Anasayfa / Aged Habanos / Partagas Coronas Gordas Añejados

Partagas Coronas Gordas Añejados

  • +78
  • -0
  • 78 ratings
78 ratingsX
Like! Dislike!
100% 0%

Habanos S.A’nın 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkaracağını duyurduğu Partagás Coronas Gordas, Añejados serisinin dördüncü ürünü olacaktır. Habanos S.A Almanya Bölgesel Distribütörü olan 5th Avenue’nin ürünü gelecek ay satışa çıkaracağı beklenmektedir.

Ürün Coronas Gordas formatlı, 46 yüzük kalınlığına ve 14,3 cm uzunluğa sahiptir. 25’li kutuda satışa çıkartılacak olan bu ürün tahmini olarak 400 USD’ye satılacaktır.
Habanos S.A, 2016 yılı için H. Upmann Robustos ürününü bu seri için (Añejados) üreteceği haberleri şimdiden piyasada konuşulan haberler arasında.

Añejados serisi Habanos S.A tarafından sadece Global markalar bazında üretildiği için yakın zamanda Cohiba ve Jose L. Piedra markaları için de üretilmesi gerekecektir ki içiciler özellikle Cohiba markası için hangi modelin bu seri için üretileceğini beklemektedirler.

NOT: Habanos S.A’nın global markaları; Cohiba, H.Upmann, Hoyo de Monterrey, Jose L. Piedra, Montecristo, Partagas, Romeo y Julieta’dır.
Keyifli içimler,

#Age Habanos Serisi#
Vitola: Coronas Gordas
Popüler Vitola: Grand Corona
Yüzük Kalınlığı: 46
Uzunluk: 143 mm
Çap: 18.26 mm
Ağırlık: 11,41 gr.
Sertlik: Sert
Paketleme Şekli: 25’li Kutu
Kutu Kodu:
Orijin: Küba
Sarım: El Sarımı
Piyasaya Sunum Tarihi: 2016
Durum: Mevcut
Partagas


Tat:
İçim Süresi: 45 dk – 60 dk

TAVSİYE EDİLEN FİYAT ARALIGI:
25’li Kutu
  • En Düşük: 400,00 USD
  • En Yüksek: 24470,00 USD
ORJİNAL ÜRÜN SATAN ONLİNE SATIŞ SİTELERİ
Buradan Ulaşabilirsiniz
Belirtilen firmalar birebir ürün alınmış, denemiş ve orjinalliği kanıtlanmış olan firmalardır…
Firmalar hakkında daha detaylı bilgi için…⇒
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ
“Yazıyı beğenip beğenmediğinizi hemen sağ alttaki BUTONU’nu kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir”
Habanos S.A'nın 2016 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkaracağını duyurduğu Partagás Coronas Gordas, Añejados serisinin dördüncü ürünü olacaktır. Habanos S.A Almanya Bölgesel Distribütörü olan 5th Avenue'nin ürünü gelecek ay satışa çıkaracağı beklenmektedir. Ürün Coronas Gordas formatlı, 46 yüzük kalınlığına ve 14,3 cm uzunluğa sahiptir. 25'li kutuda satışa çıkartılacak olan bu ürün tahmini olarak 400 USD'ye satılacaktır. Habanos S.A, 2016 yılı için H. Upmann Robustos ürününü bu seri için (Añejados) üreteceği haberleri şimdiden piyasada konuşulan haberler arasında. Añejados serisi Habanos S.A tarafından sadece Global markalar bazında üretildiği için yakın zamanda Cohiba ve Jose L. Piedra markaları için de üretilmesi gerekecektir ki içiciler…

PUANLAMA & SONUÇ

Görünüm - 10
Gövde - 10
Tat - 9
Fiyat - 9

9.5

ÇOK İYİ

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: Be the first one !

Şu da ilgini çekebilir

Partagas Salomones

+0 -0 0 ratings 0 ratingsX Like! Dislike! 0% 0%   Genel Bilgi: Partagás Salomónes, HABANOS …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir