24 Şubat, 2018, Cumartesi
Anasayfa / H. Upmann / H. Upmann Magnum 56 Edición Limitada 2015

H. Upmann Magnum 56 Edición Limitada 2015

  • +118
  • -0
  • 118 ratings
118 ratingsX
Like! Dislike!
100% 0%

Dünya çapında meraklıları tarafından uzun zamandır beklenen, H.Upmann Magnum 56 Edicion Limitada 2015 piyasaya sunuldu. 2015 yılı için üretilmiş olan ilk edicion limitada (sınırlı) üründür. H.Upmann markası ile satışa çıkarılmış bu ürün devasa yüzük kalınlığı ile iddaalı bir çıkış yapmıştır.
25’li Kabinet Kutu içerisinde koyu, yağlı ve pürüzsüz gövdesiyle mükemmel bir görünüme sahiptir. Çift badlı olarak (marka ve edicion limitada bandı) 15 cm uzunluğunda Double Robusto formatlı bir üründür.

Pinar del Río bölgesindeki özel ve küçük üretim alanları içerisinden temin edilen ve en az 2 sene yıllandırılan tütün yapraklarından elde edilen edicion limitada ürünler her zaman özel ürünler olmuştur.

H.Upmann Magnum 56’yı üç aşamada denersek ilk aşamada baharat ve zengin misk tatlarını alabileceksiniz. 2. ve 3. aşamada ise baharat ve kavrulmuş kahve çekirdeği en belirgin tatlar olacaktır.

Vitola: Magnum 56
Popüler Vitola: Double Robusto
Yüzük Kalınlığı: 56
Uzunluk: 150 mm
Çap: 22.23 mm
Ağırlık: ..gr.
Sertlik: Orta – Sert
Paketleme Şekli: 25’li Kabinet Kutu
Kutu Kodu: AUM MAY 15
Orijin: Küba
Sarım: El Sarımı
Piyasaya Sunum Tarihi: 2015
Durum: Mevcut
H_Upmann


Tat: Kahve, deri, baharat, çikolata, misk, kavrulmuş kahve
İçim Süresi: 60 dk – 90 dk

TAVSİYE EDİLEN FİYAT ARALIGI:
10’lu Kutu
  • En Düşük: 550,00 USD
  • En Yüksek: 700,00 USD

NOT: Limited Edition ürünler sınırlı üretim olduğu için kıymetli ürünlerdir. Bundan dolayı zaman geçtikçe bu ürünler değerlenmektedir ve fiyatları artmaktadır. Bu ürünleri almak isterseniz en uygun fiyat ilk piyasaya sunulduğu fiyat olacaktır.

ORJİNAL ÜRÜN SATAN ONLİNE SATIŞ SİTELERİ
Buradan Ulaşabilirsiniz
Belirtilen firmalar birebir ürün alınmış, denemiş ve orjinalliği kanıtlanmış olan firmalardır…
Firmalar hakkında daha detaylı bilgi için…⇒
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ
“Yazıyı beğenip beğenmediğinizi hemen sağ alttaki BUTONU’nu kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir”
Dünya çapında meraklıları tarafından uzun zamandır beklenen, H.Upmann Magnum 56 Edicion Limitada 2015 piyasaya sunuldu. 2015 yılı için üretilmiş olan ilk edicion limitada (sınırlı) üründür. H.Upmann markası ile satışa çıkarılmış bu ürün devasa yüzük kalınlığı ile iddaalı bir çıkış yapmıştır. 25'li Kabinet Kutu içerisinde koyu, yağlı ve pürüzsüz gövdesiyle mükemmel bir görünüme sahiptir. Çift badlı olarak (marka ve edicion limitada bandı) 15 cm uzunluğunda Double Robusto formatlı bir üründür. Pinar del Río bölgesindeki özel ve küçük üretim alanları içerisinden temin edilen ve en az 2 sene yıllandırılan tütün yapraklarından elde edilen edicion limitada ürünler her zaman özel ürünler olmuştur. H.Upmann…

PUANLAMA & SONUÇ

Görünüm - 10
Gövde - 9
Tat - 10
Fiyat - 9

9.5

MÜTHİŞ

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: Be the first one !

Şu da ilgini çekebilir

H. Upmann No.2 Reserva Cosecha 2010

+105 -0 105 ratings 105 ratingsX Like! Dislike! 100% 0% Uzun zamandır küba içicileri tarafıdan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir