24 Şubat, 2018, Cumartesi
Anasayfa / Habanos / HABANOS S.A. FİYATLARA %7 ZAM YAPTI

HABANOS S.A. FİYATLARA %7 ZAM YAPTI

  • +2
  • -0
  • 2 ratings
2 ratingsX
Like! Dislike!
100% 0%

Her küba içicisinin ne yazık ki hoşlanmadığı bir gerçek var ki Habanos S.A. her sene fiyatlarına %7 zam yapmaktadır. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi Nisan-Mayıs aralığında zam açıklamasını yaptı. Duyuru Habanos S.A’dan resmi Distribütörlere iletildi.
FIFTH AVENUE PRODUCTS TRADING, G.M.B.H. (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: Almanya, Avusturya, Polonya)
INTERTABAK, A.G. (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: İsviçre ve Lihtenştayn)
KALIMAN CARIBE (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: Bulgaristan, Arnavutluk, Bulgaria, Albania, Ermenistan, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Bosna Hersek)
Yukarıda belirtilen distirbütörler ürünlerini 25 Mayıs itibariyle %7 zamlı satacaklarını duyurdular.

Tüm Habanos sever arkadaşlarımıza duyurulur…

Her küba içicisinin ne yazık ki hoşlanmadığı bir gerçek var ki Habanos S.A. her sene fiyatlarına %7 zam yapmaktadır. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi Nisan-Mayıs aralığında zam açıklamasını yaptı. Duyuru Habanos S.A'dan resmi Distribütörlere iletildi. FIFTH AVENUE PRODUCTS TRADING, G.M.B.H. (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: Almanya, Avusturya, Polonya) INTERTABAK, A.G. (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: İsviçre ve Lihtenştayn) KALIMAN CARIBE (İç Pazar ve Duty Free Distribütörü: Bulgaristan, Arnavutluk, Bulgaria, Albania, Ermenistan, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Bosna Hersek) Yukarıda belirtilen distirbütörler ürünlerini 25 Mayıs itibariyle %7 zamlı satacaklarını duyurdular. Tüm Habanos sever arkadaşlarımıza duyurulur...

Bu yazı faydalı oldu mu?

İçerik - 10
Detay - 10

10

MÜTHİŞ

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: 5 ( 1 votes)

Şu da ilgini çekebilir

Sahte Küba Puroları

+356 -4 360 ratings 360 ratingsX Like! Dislike! 98.9% 1.1% Aldığım puro orijinal mi yoksa …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir