24 Şubat, 2018, Cumartesi

HitCigars

 • +208
 • -4
 • 212 ratings
212 ratingsX
Like! Dislike!
98.1% 1.9%
WebSite: https://www.hitcigars.com
Firma İsmi: Corona International D.O.O
Yerel Telefon No: +382-69-784-283
Fax No: +382-67-859-253
Adres: Romanovih Br.41 Podgoritsa – KARADAĞ
Warehouse: 14 Rue Jean – Violette CH-1205 Cenevre – İSVİÇRE

GENEL BİLGİ:
Her puroseverin gönlünde sevdiği ve güvendiği bir firma vardır. Benimki de Hit Cigars firmasıdır. Bu firmayı ilk sıraya koymamdaki neden de %100 orjinal ürün satması ve %100 müşteri menuniyetidir. Çok uzun zamandan bu yana kendilerinden ürün satın almaktayım (bulabildiğim ürünler kadar). Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra bazı purosever arkadaşlar “Neden bu firmaya bu kadar değer veriyor? Yoksa bir çıkarı mı var? Yönlendirme mi yapıyor?” gibi düşünceler içerisinde olabilirler. Herkes düşüncesinde özgürdür tabiiki. Ben burada bir firmayı beğeniyorsam başkasının da beğeneceği anlamına gelmez bu. O yüzden öncelikle bu notu belirtmem gerekiyor bilgi vermeden önce.

Hit Cigars (resmi adıyla Corona International D.O.O) Karadağ merkez ofisli, gönderimlerini ise İsviçre’den yapmakta olan resmi bir firmadır.  Dünya’nın heryerine olduğu gibi Türkiye’ye de ender ürün gönderen firmalardan birisidir. En büyük özelliği ise sürekliliği olan müşterilerine güvene dayalı ürün göndermesidir. Nasıl yani? derseniz; firmadan uzun süre alışveriş yapan müşterilere ürünlerini peşin ücret almadan göndermekte ve ürünler Türkiye’ye geldiğinde ve gümrükten geçtiği taktirde ödemesini almaktadır. Yeni müşterilerine ise peşin ödeme almakta ve ürünleri ücreti aldıktan sonra göndermektedir. 2015 yılından önce tüm müşterilerine (eski, yeni) güvene dayalı ürün göndermekteydiler lakin Türk insanını bilirsiniz, böyle bir durumu görünce kafasına göre yalan siparişler vermişler ve adamlar illallah etmiş ve 2015 yılında bu sistemi sonlandırmışlar. Benim şu zamana da sayısız siparişim olmuştur lakin bu siparişlerim içerisinde gümrüğe takılan ürünüm yok denecek kadar azdır.

Hit Cigars resmi bir firma olduğu için, hem %100 orjinal ürün satması hem %100 müşteri memnuniyeti sağlaması hem de ürünlerinin %99 oranında adresinize ulaşması nedeniyle ilk sıraya yerleşmektedir. Diğer firmalardan kendini ayıran en büyük nedeni de budur.

*** Firma Karadağ’da kurulu resmi bir firma olduğu için fiyatlarda %19 KDV bulunmaktadır.
*** 5-7 işgünü içerisinde (bu şekilde belirtiyorlar) ürünler Türkiye’ye ulaşmaktadır.
*** Ürünlerin %99 teslim garantisi bulunmaktadır (firmanın iddaası bu)

FİYAT:
Hit Cigars firmasının diğer firmalara göre fiyatları %10-15  kadar daha pahalıdır. Bunun nedenleri arasında aklıma gelen olasılıklar ;

 • Ürünlerinde %40 Gümrük Vergisi, %19 KDV ve Özel Tüketim Vergisi ödemesidir.
 • Her firmanın HABANOS S.A’nın Bölgesel Distribütöründen aldığı fiyat farklıdır.

Konuyla alakalı Duty Free mi Resmi Mağaza mı! yazımızı okumayı unutmayınız.

Hem ürünlerinin orjinalliği hem de problemsiz teslimat için düşünülmesi gereken bir firma. Herhangi bir uluslararası kargo ücreti ödemiyorsunuz.Bundan 1,5 sene önce 150 USD üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo vardı lakin şu sıralar bu tutarı çk daha aşağıya çekmişler sanırım.

FİRMANIN + YÖNLERİ

 • Ürün yelpazesinin geniş olması,
 • Ürünlerinin %100 orjinal olması,
 • Türkiye’ye özel ödeme sistemin olması,
 • %100 müşterini memnuniyetinin olması,
FİRMANIN – YÖNLERİ
 • Ürün yelpazesi iç piyasa için çok iyi lakin dış piyasa için sınırlıdır.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ
Hit Cigars ile alakalı olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yazabilirsiniz. Lakin firmalara karşı önyargılı yorumların önüne geçebilmek için yorumlar kanıtlanmadığı sürece burada yayınlanmayacaktır. Nedeni ise ne yazık ki bizim Türk insanı “Çamur at izi kalsın” mantığını çok sevmektedir. Olmayan şeyleri olmuş gibi gösterip diğer okuyucuları yanlış yönlendirmek isterler.
Eğer HitCigars üzerinden bir siparişiniz olduysa ve yorumunuz negatif ise bize sipariş numaranızı iletin. Biz de HitCigars firmasına bunu iletelim ve kendilerinden gelen yanıtı size bildirelim. Haklı iseniz yorumunuzu burada paylaşalım.
DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUZ
“Yazıyı beğenip beğenmediğinizi hemen sol üstteki BUTONU’nu kullanabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için önemlidir”
GENEL BİLGİ: Her puroseverin gönlünde sevdiği ve güvendiği bir firma vardır. Benimki de Hit Cigars firmasıdır. Bu firmayı ilk sıraya koymamdaki neden de %100 orjinal ürün satması ve %100 müşteri menuniyetidir. Çok uzun zamandan bu yana kendilerinden ürün satın almaktayım (bulabildiğim ürünler kadar). Şimdi bu yazıyı okuduktan sonra bazı purosever arkadaşlar "Neden bu firmaya bu kadar değer veriyor? Yoksa bir çıkarı mı var? Yönlendirme mi yapıyor?" gibi düşünceler içerisinde olabilirler. Herkes düşüncesinde özgürdür tabiiki. Ben burada bir firmayı beğeniyorsam başkasının da beğeneceği anlamına gelmez bu. O yüzden öncelikle bu notu belirtmem gerekiyor bilgi vermeden önce. Hit Cigars (resmi adıyla Corona International D.O.O)…

FİRMA İNCELEMESİ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - 10
ÜRÜN ORJİNALLİĞİ - 10
FİYAT - 7

9

Eğer yazımızı beğendiyseniz lütfen üstteki beğen butonuna tıklayınız. Yazımıza not vermek isterseniz alttaki "User Rating" bölümünü kullanabilirsiniz. Yazımızı paylaşarak bu bilgileri bilmeyenlere de ulaştırmak için lütfen alttaki sosyal paylaşım butonlarını kullanınız.

User Rating: 3.92 ( 26 votes)

Şu da ilgini çekebilir

The Cigar Smoker (La Casa Del Habano Hamburg)

+3 -2 5 ratings 5 ratingsX Like! Dislike! 60% 40% GENEL BİLGİ: TheCigarSmoker.com, HABANOS S.A’nın …

81 Yorumlar

 1. piyasanın neredeyse 2 katı pahalı !! ama baska secenek yok .olsa boyle olmazdı 🙁

  • Doruk Tandoğan

   Ben biraz önce fiyat ve site ile alakalı yorumumu yazmıştım lakin yazınızı görünce sorma ihtiyacı hissettim kendimde.
   “piyasanın neredeyse 2 katı pahalı” derken hangi piyasadan bahsediyorsunuz anlayamadım! Puro her ülke için ayrı fiyatı ve vergisi olan bir tütün mamülüdür. Almanyada farklı, isviçrede farklı, İngiltere’de çok farklıdır. Vergi oranları da fark ettiği için fiyatı neye göre belirliyorsunuz merak ettim Murat bey.

 2. Doruk Tandoğan

  20 Ocak 2017 tarihi itibariyle Hoyo de monterrey epicure especial sipariş verdim ve bugün itibariyle siparişimin Türkiye’ye ulaşıtığını bildrdiler ve kargo bilgilerini tarafıma gönderdiler. Fevkalade müşteri bilgilendirme sevisi, müthiş hızlı teslimat süreci ve bana göre gayey uygun fiyatları ile kesinlikle diğer tercihlerimi egale eden mükemmel bir site.

 3. 1 ay onca ilk kez sipariş verdim bu gün 2. kez sipariş verdim gerek ilgilenmek olsun gerek hizmet olsun her şey 10 numara ülkeye özel ödeme yöntemi ve %100 orjinal ürünlerle beni kendilerine bağladılar tek sorun ise Türkiye tüm ürünlerin yollanmaması.

 4. Çok korkarak sipariş ettim ama ürünler elime ulaştı inanamadım süper bir site tavsiye ederim

 5. Murat Buğra

  Ürünlerden 2 şer 3 er sipariş versek yollarlarmı acaba? daha önce bu şekilde sipariş veren oldumu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir